| mgtow a întrebat:

Hola, e o poveste cam lunga; acum cateva zile saptamana trecuta pe internet ma adaugat cineva (o fata) si i-am zis sa iesim afara caci ea sta aproape de casa mea, apoi am ajuns la mall unde trebuia sa asteptam o amica si acolo i-am zis ca imi place de ea si ea mi-a zis ca ii place de mine, totul a fost bine acea noapte pana cand ziua urmatoare ne vedem in clasa timp de o ora si apoi cand plecam i-am zis sa ma sune sa mai iesim afara, ea a plecat la munca si eu asteptam sa sune dar nimic, am vb cu prietena ei pe net ca nu puteam vb cu ea si pana la urma sa conectat si EA si mi-a zis ca a fost doar 5 minute acasa si apoi a plecat la matusasa si mi-a zis ca eu merg prea repede si ca o presionez mult ca ea sa fie gagica mea, si tot asa alta fata careia ii place de mine i-a zis ca a pus-o verde (certuri intre ele) si ca ar fi bine sa o lasam moale si i-am zis ca din cauza la aia trebuie sa se strice ce e intre noi eu am pus mult la suflet si a zis ca daca ramanem amici poate ceva va iesi intre noi, dupa aceea am ramas f trist parca simteam ca mor am iesit cu un amic afara sambata asta am fost la o petrecere si tot rau ma simt incerc sa trec dar nu pot oameni buni ce pot face? Sa incerc sa o tratez ca o amica sau sa fiu singur ca inainte poate va veni una mai buna...rog seriozitate crying (despre presiune cred ca sa simtit jenata ca i-am zis sa ne vedem zilnic si ca am sarutato si i-am pus mana pe fund oare din cauza asta s-a suparat? In acea noapte imi zambea si nu parea suparata) zicea ca e cam rusinoasa.Si nu e romanca e spanioloaica

7 răspunsuri:
| mgtow explică:

Ms de ajutor

| RyanGeorge a răspuns:

Iceman, noi ne asemanam tare happy, din cauza ca ea nu este romanca, si eu majoritate prietenelor care le-am avut doar 1 singura a fost romanca, in fine vorbim despre tine... ce iti pot zice este ca nu ai deranjat'o deloc cu fazele ca ai sarutat'o ai pus mana pe fund daca chiar o deranja in acel moment putea sa iti retraga mana de la locul ei happy, din cate inteleg eu parerea mea este ca pentru ea da a fost ceva ce s-a intamplat repede si probabil s-a speriat iar din cauza asta nu stie ce sa faca si a gasit scuza perfecta si bine gandita " mai bine ramanem amici poate ceva va iesi intre noi", pentru mine inseamna momentan ramanem amici ca de iesit intre noi o sa iasa dar cu timpul happy, ai rabdare. incearca sa nu o grabesti pentru ca ea este mai inapoiata sa zic asa si daca tu o grabesti vei strica totul ca mai devreme, stiu e aiurea sa te miste incet nu esti invatat dar daca tu crezi ca se merita atunci rabdare frate happy o sa vezi cu timpul nu o sa mai fiti amici happy crede'ma, bafta.

| Andreea_1440 a răspuns:

Nah asta depinde de fiecare fata de cee ce ii pace si ce nu ar trebuie sa vb cu ea si sa ii zici sau nah ast sa va cun mai bine :*

| RoxAnana a răspuns:

Sincer nu trebuie sa te aprinzi asa dintr-o data.si niciodata sa nu iti exprimi sentimentele fata de o fata asa la prima intalnire...trebuia sa mai ast putin. pe viitor poate faci ceea ce trebuie baftawinking

| Laura_2393 a răspuns:

Nu e prea ok ca i-ai pus mana pe fund, este ceva mai mult vulgar decat senzual, mai ales atat de devreme si in public. Cred ca sti ca dragostea cu de-a sila nu se poate, trebuie sa te placa si ea pe tine. Dupa ce ai povestit se intelege ca si iei i-a placut de tine dar este posibil sa isi fi schimbat parerea. Eu te-as sfatui sa accepti sa fiti prieteni, si sa te comporti ca un amic ideeal, fa-o sa rada, sa se simta bine in compania ta, si poate o vei face sa isi doreasca mai mult decat o relatie de amicitie.

| Lluvia_8369 a răspuns:

Ai rabdare. Daca crezi ca merita ascult-o si trateaz-o ca o amica. Cum a spus ea, poate cu timpul va iesi ceva happy Dar daca crezi ca nu poti avea rabdare, sau ca nu merita, cred ca ar trebui sa o uiti happy

Sper ca te-am ajutat ~!

| Lluvia_8369 a răspuns:

Ce s-a mai intâmplat? A ieşit sau ceva sau înca mai aşteptaţi?happy