| Swallow a întrebat:

Hi TPU.; D deci am mereu un vis cam stupid.Mereu visez ca merg undeva cu baiatul pe care`l plac ( nu e prietenul meu, e o iubire interzisa) si mergem asa mergem, si la un moment dat ramin desculta laughing, si la jumatate de drum ma intorc acasa, dar el ramine si asteapta, insa eu nu ma mai intorc la el.Deja o saptamana si ceva acelasi vis il am, si nu`nteleg de ce anume eu, de ce anume desculta?! Ce credeti ca poate inseamna? Vreun semn rau?

Ms anticipat :* FUndy+ voturi love struck

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Problem nu te necaji degeaba. Eu cred ca e un semn bun totusi. Eu iti interpretez visul asa(nu lua de bun ceea ce iti scriu caci visul tau poate insemna orice altcava su poate sa fie chiar ce iti zic... eu incerc numai sa te ajut) deci: Te vei intalni cumva cu el la o plimbare dar vei fi nehotarata cu ce sa te incalti si vei intarzia putin sau mai mult (probabil ca ai multi papuci si de ai de aia in vis intarziai mult) dar partea cea mai buna e ca el te ASTEAPTA ata inseamna ca oricat vei intarza el te va astepta.winking Mult noroc!

| Swallow explică (pentru anonim_4396):

Rupe raspunsul laughing laughing

| FlyingSoul a răspuns (pentru Swallow):

Ok o sa il rup

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Consultă dicționarul de vise pe de www.elystar.ro
Pa, pa.

| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Nu e nici un semn rau is pur si simplu niste vise, poate din cauza ca te gandesti noaptea la el il si visezi.Nu stiu ce sa spun dar eu una nu cred in vise, dar totusi.cine stie ce iti rezerva viitorul. poate chiar sa fi cu baiatul visurilor tale.

| Chocolateeee a răspuns:

Pai baiatul care il visezi mereu se gandeste la tine...citeste legile lui murphy si ai sa te convingi singura:*love struck

Răspuns utilizator avertizat