| anonim_4396 a întrebat:

Hi TPU! Eu si o fata ne placeam reciproc dar nici unul dintre noi nu a fus intrebarea:"vrei sa fii cu mine?". Dupa un timp ea s-a indragostit d unu si a inceput sa fie cu el.eu am vorbit cu ea si a spus ca il iubeste f mult..., dar daca sar desparti de el i-ar placea de mine. ce pot sa fac ca sa se intoarca la mine?

Răspuns Câştigător
| Jony123 a răspuns:

Pai in primul rand tu ai gresit fiindca ai ezitat sa faci tu primul pas, normal tu trebuia sa faci primul pas. De facut mare branza nu ai ce faci decat sa astepti, sau sa bagi fitile cum se zice, sa ii spui fetei ca acel baiat nu e pentru ea si tot asa, dar e foarte riscant sa nu se supere pe tine fata! Deci asteapta, eventual spune-i de pe acum ce simti tu pentru ea si poate face ea o alegere buna, alegandute pe tine!
Sper ca te-am ajutat! Funda? Plzzzz

2 răspunsuri:
| KySyB3B3 a răspuns:

Poi u ai avut sanse sa fii cu ea.si ink ai. poate asteapta u sa faci primul pas, adica daca as fii in locu ei.eu as astepta sa ma intrebe un baiat chiar daca imi place.Intrabo sunt sigura ca renutza la el pentru u.Succes:*

| 1234567890_6968 a răspuns:

Du-te la el, si spoonei ca o alta fata s-a indragostit de el si spoonei ei ca el este cu alta, incearca, la mine chiar s-a intamplat asta!