| TheGrooveStreet a întrebat:

nu de mult timp imi place de o fata si am aflat ca si ei de mine. nu prea am experienta cu fetele adica ma rog sunt eu mai rusinos. Rusinos prin faptul ca daca vom fi impreuna eu nu voi avea curajul sa ies pe afara. etc. + ca am si un diriginte care daca ma vede ca stau cu ea prin scoala face urat., Ce as putea face? Chiar imi place de fata aia. Asta e partea 1

Partea a 2-a
Inca la 3 baieti prieteni cu mine le place de ea insa ea spune ca ea nu e interesata de ei. Ce as putea sa vorbesc cu ea? pana acum o evitam pentru. ca eram prea rusinos.

2 răspunsuri:
| MisseEmmo a răspuns:

Deci hai ca pentru fete e foarte greu sa ii zica unui baiat dar tu trebuie sa fii curajos daca ai idu ei de mess ii scrii ce faci frumoasa(fii tu insati)si la scoala chiamo un pic sa fiti singuri si daca nu vrei tu roaga niste prieteni sa o cheme si zii ca iti place de ea cand o vezi te topesti si fa-i complimente si apoi sarut-o si ce treaba are dirigintele eu in locu tau i-as da una deci bafta cu fata poate si ea tte place mai bine incerci acum decat sa regreti deci daca nu asculti sfatul meu o sa ai de pierdut fundita?

| Mady_9659 a răspuns:

Una la manusa evitati rusinea, a doua la manusa supnele prietenilor tai poate ca o sa inteleaga. Bafta! XD