| SanDARA22 a întrebat:

Hii again TPU.happy
Referifor la ultima intrebare cu acel baiat, multumesc pentru raspunsurile pozitive, insa totusi sa zic asa e si o veste proasta pentru mine poate doar eu o inteleg asa. SPER. El astazi a flirtat cu o fata care stie ca-l plac si care-l place si vrea ca eu nu sa fiu prea apropiata de el, am orbservat asta din gesturile ei. Anyway, el ma udat pe mine si pe ea in gluma si eu am inceput sa rad si ea a inceput sal ude si pe el sal alerge si flirta la greu. Si in ora el se uita cand la mine cand la ea. asta m-a facut sa ma simt cam rau. Ma rog, apoi ne-am intors in clasa ea sa potolit s ia urmat o ora si el in ora aceea el a stat in spatele meu si m-am uitat la el si s-a uitat si la mine si ca de obicei sa intors, si apoi eu cum eram in spatele lui m`am lasat pe spatarul scaunului cu capul putin intors si il priveam cu coada ochiului apoi el sa intins pe banca cu mana pe barbie capul lui era apropiat de capul meu si m-am intors sa ma uit la el si mia zambit a inceput sa surada si-a pus mana la fata si a lasat capul in jos.ma rog si a inceput sa ma tachineze si pe mine si se uita la mine si eu la el. Apoi fata aceea a fost batuta sa zic asa de cineva, insa ea a inceput laughing. si el a venit la ea razand si a zis "moaaaaama ce ma bucur" si ea " stiu ca te bucuri" si o fata "sunteti ca soarecele si pisica"ma simteam in plus si am plecat, mi-e teama ca eu sa fiu pentru el. ceva trecator si pe ea sa o placa. E adevarat ca unele gesturi de ajutor le face doar cu mine sau privitul in ochii dar mi-e cam frica...

1 răspuns:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Din ce ne-ai povestit tu eu am dedus ca el te place pe tine.
De ea oarecum am impresia ca isi cam bate joc straight face

Sfatul meu... imprieteneste-te cu elpana nu ti-o ia altcineva inainte big grin