| LarissaLary189 a întrebat:

Am si eu o problema cu un baiat si stiu ca sunt mica la 15 ani si ca nu trebuie sa ma gandesc la baieti dar am fot cu el 3 luni de zile si in tot acest timp ba ma insela, ba flirta cu o colega de-a mea, ba ma ingnora, dar totusi il iubeam si il iubesc in continuare desii nu ar trebui dupa cate mi-a facut. Ieri am incercat sa vorbesc cu el si l-am luat mai pe ocolite, gen l-am intrebat ce face gagica lui iar el a zis ca nu mai are. In urmatoarea pauza de la discutie am vorbit cu el si se uita la mine insistent si eu ii spuneam gen,,si ce ai vrea sa faci daca nu ai iubita,, iar el doar se uita la mine si dadea raspuns. Dupa a intors privirea in jos si a plecat. La cateva minute ma impiedicasem si gen cazusem la picioarele lui si mi-a dat mana sa ma ridic iar eu ca proasta i-am zis ca vreau sa ma ridice,,Larisa,, (Larisa e o prietena care m-a ajutat sa fiu cu el la inceput si gen Larisa era in spatele lui). Ce as putea face sa il,, cuceresc,, din nou? Totusi il iubesc si vreau sa stau cu el... Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Kairaaaaa a răspuns:

Atunci fii indiferenta, prefa te ca nu te mai intereseaza persoana lui, vorbeste cu altul in fata lui ( fa l putin gelos ) adica fa l sa vada ce a pierdut si in maxim 2-3 zile o sa te caute el, functioneaza de fiecare data. Succes!

3 răspunsuri:
| Kairaaaaa a răspuns:

Pe Facebook e raspunsul, baga l mereu in seama pe Facebook

| LarissaLary189 explică (pentru Kairaaaaa):

Problema e ca mi-au inchis contul idiotii astia de la Facebook si nu merge facut alt cont, iar inainte ii dadeam in fiecare zi mesaj si mereu imi zicea de ce nu il las in pace si chestii d-astea. Nu stiu ce sa ma fac cu el, e incapatanat rau...

| LarissaLary189 explică (pentru Kairaaaaa):

Asta am si facut, fara sa imi dau seama ca e in spatele meu vorbeam cu o fata si ziceam,, ce dragut e as vrea sa fiu cu el,, si atunci a plecat. Dar nu vreau sa creada ca e vorba de el...

| Kairaaaaa a răspuns (pentru LarissaLary189):

Atunci fii indiferenta, prefa te ca nu te mai intereseaza persoana lui, vorbeste cu altul in fata lui ( fa l putin gelos ) adica fa l sa vada ce a pierdut si in maxim 2-3 zile o sa te caute el, functioneaza de fiecare data. Succes!