| euforia a întrebat:

Himenul se reface in timp daca a fost rupt la o varsta f mica fara sa se consume actul sexual dar totusi este f rau rupt. Va rog mult ajutati-ma

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, himenul nu se mai reface niciodata, indiferent cand si cum a fost rupt.

| valy a răspuns:

Nu nu se mai refacesad...

| Hombre a răspuns:

Himenul nu se mai reface. Se vede ca ai un atac de panica din cauza asta. Oricum vremea virginitati la maritis a apus de mult, de ce iti faci atitea probleme. E timpul sa mai lasi jucaria aia cu care te msturbezi si sa ai o noua experienta cu un contact sexual normal. Crezi ca ii mai trebuie cuiva himenul tau de il plangi atat.Calmeazate mai tarziu o sa razi singura pentru zdrentuirea dragalasului tau de himen. Dal dracului, viata merge inainte. Treci la treaba, vremea fuge. Sa auzuim de bine