| anonim_4396 a întrebat:

Imi place foarte mult de un baiat si cred ca i-am aratat asta. Eu sunt putin mai tupeista decat el. El este un baiat foarte timid si ii prefera ca fetele sa se roage de el, nu el de ele. M-a scos afara, dar nu s-a intamplat nimic, mai mult de 3 secunde nu putea sa ma priveasca in ochi. M-a mai intrebat daca vreau sa iesim, i-am zis ca da, dar ziua urmatoare uita sa ma mai sune..Nu stiu daca ma place sau nu. Ar fii bine sa il tratez cu indiferenta ca sa vina el la mine? Helpp crying Dau fundita

6 răspunsuri:
| ForeverWarrior a răspuns:

Pai daca nu ai fost timida probabil nu ai sa-l intelegi asa ca iti explic eu:nu te priveste in ochi pentru ca ii e rusine sau te place si de sunat cred ca nu te suna iarasi pentru ca ii este rusine si nu vrea sa spuna ceva rau.Si eu is timid dar dupa ce cunosc omul ma destind, poate lui ii ia mai mult sa se destinda, mai ales daca te place.

| ToxicMinD a răspuns:

Poate te place totusi dar mai bine nu fa tu primul paswinking

| StroMb a răspuns:

Te place berbecu doar ca ii e tare greu sa iti spuna asta, trebuie sa-l iei usor sa nu-l sufoci, cand il vezi spune-i buna, mai ales cand e cu alti prieteni salutal doar pe el sa vezi cum prine tupeu. Bafta

| Seminica a răspuns:

Te place.Te asigur ca te place.Dar ii este rusine sa spuna. Daca nu te vrea inseamna ca nu te merita.Dar totusi spune-i : " Te rog acorda-mi o sansa "

| 362 a răspuns (pentru Seminica):

Acest sfat ii bun si pentru tine in privinta cu baiatul de care iti place

| AlessiaStefaniaaa a răspuns:

P.s. eu sunt si foarte egoista si orgolioasa, niciodata nu am facut eu primul paslaughing. cum as putea sa.l fac pe el sa il faca? Avand in vedere ca eu am 16 ani, iar el 19