| Rucsiii95 a întrebat:

Hristos a inviat! Sa incep asa, sunt cu un baiat de 7 luni aproape. ne intelegem perfect! Problema e ca, eu am avut o relatie de aproape 4 ani.m-am despartit de el vara trecuta in august cam asa. si de atunci nu ne-am mai auzit, nu m-a cautat..nu l-am cautat happy! Si de o luna cam asa ma streseaza maxim straight face l-am blocat pe fb, dar nimic. continua sa-mi publice fel si fel de chestii, melodii de pe profilul prietenului lui, care este si prietenul meu! Iar eu m-am suparat pe acest tip, Bodo. pentru ca l-am rugat sa nu-i mai dea voie sa-mi publice chestii si chestii, iar el nu m-a ascultat :-s! Iubitul meu nu s-a suparat pe mine, ci l-a luat pe fostul meu prieten la "impins vagoane" big grin ( sper ca stiti expresia ) Bla-bla! Si ieri pe la 6 m-am intalnit cu iubitul meu, am vorbit despre ce o sa facem in seara respectiva. eu am iesit cu prietenele mele, iar el a iesit cu prietenii lui! Si la un moment dat pe la 12 noapte asa, eu cu fetele ne indreptam spre casa, iar intr-un parc mai mare asa ( langa este o discoteca si un pub. ) erau foarte multi, fete baieti etc big grin! si acolo ma intalnesc cu Bodo, m-a luat la vorba ca de ce nu mai vorbesc cu el, ca el nu are nicio vina chatterbox. Si deodata il vad pe iubitul meu, era intors cu spatele, deci el nu m-a vazut big grin. si dupa vreo 5 minute apare si fostul meu prieten. si eu l-am salutat pe Bodo, si am plecat repede big grin nu am vrut sa dau ochii cu fostul! Iar a doua zi iubitul mi-a zis ca m-a vazut acolo. ca vorbeam cu Bodo big grin si i-am recunoscut bineinteles! si s-a suparat putin pe mine, ca nu m-am dus la el.:-s si i-am explicat care a fost situatia, ca am plecat repede pentru ca nu voiam sa-l vad pe fostul! Si concluzia iubitului meu este ca, eu nu am vrut sa ma duc la el pentru ca era fostul meu acolo! Dar nu este adevarat laughing), pur si simplu n-aveam chef sa-l vad..si iubitul meu este acum suparat pe mine! Cum sa-l fac sa inteleaga? no talking Multumesc celor ce au citit >big grin

6 răspunsuri:
| e7d7n7 a răspuns:

Ce figurant e priecinu tău, vezi că s-ar putea să fie botesexual!

| UngUrU777 a răspuns:

Fal sa creada spune-i sa aiba incredere in tine!

| Rucsiii95 explică (pentru UngUrU777):

Are incredere in mine. doar ca nu intelege de ce nu m-am dus la el atunci big grin

| UngUrU777 a răspuns (pentru Rucsiii95):

Pt ca nu vroiai sa inceapa fostul o scena sau ceva de genu! Si el dc na venit dupa tine sau macar sa strige?

| Rucsiii95 explică (pentru UngUrU777):

Habar nu am, ce a zis, eh ea nu m-a baga in seama nu o bag nici eu laughing.

| kedutzu a răspuns:

Pfuai complicat! pai spune-i ca tu chiar il iubesti si ca daca aveai vreo intentie sa te certi cu el o faceai de mult dar dupa cum ai zis... era suferinta aia de Bodo prin preajma si pur si simplu nu ai vrut sa il intalnesti pentru ca tu il iubesti pe actualul iubit, spune-i in fatatongue