| Alex11231946 a întrebat:

Vreau sa va cer o parere, eu si fosta mea ne-am despartit de 6 luni, am fost indiferent si nu am mai cautat-o, ea m-a mai cautat, nu i-am dat nici like-uri sau chestii de genul asta, in schimb ea o mai face, ne-am mai vazut o data de atunci ne-am salutat si eu am plecat, dar vinerea trecut am iesit la un club din oras si ea era in cealalta parte a barurlui, nu am bagat-o in seama. Am vazut doar ca se uita foarte fix la mine, am plecat dupa la masa la niste prieteni sa nu mai stau acolo, nu cred ca au trecut 5 min si o trecut la 2 cm de mine mi s-a parut ca a facut-o intentionat doar sa o vad, am ramas rece si la asta, nu vreau sa va exagerez dar 2 ore cat am mai stat acolo s-a pus jos si se uita foarte des la mine, eu zic ca atunci cand mergi in club dansezi nu doar stai jos sa te uiti la o persoana si dupa a mai trecut o data prin fata mea, m-am uitat la ea din reflex sa vad care ii faza, repede si-a schimbat privirea si a zambit ironic. Voi ce parere aveti? Eu zic ca a vrut sa-mi atraga atentia sa ma faca sa o caut.Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

1. vrea să se împace cu tine și caută să se bage în seamă
2. pur și simplu voia să-ți arate că vai uite ce ai pierdut că ea e în club fără tine și când nu i-ai dat atenția pe care credea c-o s-o primească, a început să se miște pe lângă tine și să te analizeze în continuu
3. pur și simplu e o tendință când ai un fost partener în preajmă mai ales dacă e recentă despărțirea sau n=ai trecut peste să te uiți, să-l analizezi, să vezi dacă mai are vreun interes pentru tine

5 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

E clar că nu te-a uitat.
Acum contează ce simți tu pentru ea, dacă nu mai vrei să fii cu ea spune-i că ar trebui să își piardă speranțele în privința ta.

| Sofer a răspuns:

Poate vrea sa va impacati. daca o mai vrei cand iti mai face faze din astea opreste-o si spune-i ce urmareste prin gesturile astea?

| Crackman a răspuns:

Vrea sex

| dani420 a răspuns:

Eu cred ca vrea sa va împăcați. Si cum si ea ii orgolioasă si nu vrea sa ti scrie ea prima, o profitat de ocazie. Cred ca încă ține la tine si vrea sa va împăcați...nu stiu bro. Multă bafta ca si eu is in situația ta

| AZKE a răspuns:

Vrea sa va împăcați. Încearcă să vorbești cu ea si sa ii spui ca nu esti interesat.