| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, este vreo problema daca mi-am dat drumu in pasarica prietenei mele iar apoi ei i-a curs ceva zemos si alb din pasarica?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu sa-ti raspund la intrebare,da' eu "am intrat"(scuza-mi expresia) sa-ti spun ca tocmai eram la masa! ideal era sa anunti si tu ca vrei sa pui intrebarea asta! s-a dus naibii acu' musacaua mea! oricum,daca tot vorbim, iti spun ca atunci cand o pasarica da semne ca nu se simte bine, trebuie dusa la un medic veterinar.

| Anonimul230 a răspuns (pentru anonim_4396):

Omule aceasta itnrebare este pusa la sto`rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru Anonimul230):

...normal! si raspunsul meu la fel! crezi ca mie chiar imi place musacaua?

12 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Vezi că după asta, s-ar putea să fii un tată mai tânăr.

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Felicitari o sa ai un copil >big grin

| WooLove a răspuns:

Fii pregatit sa fii Tata =D

| Candace a răspuns:

De ce naiba nu v-ati protejat?! na, ce faci acum cand va veni cu burta la gura?! acum roaga-te sa fi impotent

| Anonimul230 a răspuns:

OMFG CATI...INCULTIlaughing) am scris sub primul raspuns ca este la vrajeala intrebarealaughing

| Elianna a răspuns (pentru Anonimul230):

Eu cred ca tu eşti incultul!

| Anonimul230 a răspuns (pentru Elianna):

De ce as fi eu incultulhappy?

| EvellineDub a răspuns:

Nu,nu e nicio problema.
Pregateste-te sa fii tata>big grin

| blanOs a răspuns:

Daca aveai chiloti pe tine si ciorapi in picioare cand ai intrat in ea, nu e nicio problema.

| B0GDI a răspuns:

Sa speram ca nu o sa iasa tot un ratat ca tine...