| raul123_8077 a întrebat:

Ieri am facut dragoste cu prietena mea dar din nefericire la sfarstit a cazut prezervativul si s-ar putea sa fi avut sperma in el cand am simtit iea s-a dus imediat la baie si s-a spalat cu apa si apoi a facut pipi.

E posibil sa fi ramas insarcinata?

Cum as putea sa nu ramana fara pastila de 24 ore ca este ff scumpa.

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, e posibil. Spalatul si urinatul nu au efect contraceptiv, asa ca sunt inutile. Si nici pilula de a doua zi nu o poate lua fara consult ginecologic, asa ca cel mai bine e sa vorbiti cu parintii si sa faceti rost de bani pentru ginecolog.

| XK a răspuns:

Ce-ti mai place sa cumperi prezervative xxl, ca-sa vada prietena dimensiunea lui laughing acum rabdawinking

| christinebubu a răspuns:

Pff.
complicat
e scumpa pastila dar mai scump va fi cand va trebui sa-ti cresti copilul.
nu are nicio treaba daca s-a spalat sau a facut pipi.
oriqm orificiul urinar n-are trebuie cu cel vaginal.
mai bine du-te cu ea la un ginecolog si vedeti ce zice

| ImHereForYou a răspuns:

Poate ca prezervativul scump valora cat pastila de 24 ore
dc nu ai luat un prezervativ mai scump?
acu...suporta consecintele!

| Mary_5158 a răspuns:

Aha,interprinde ceva de urgenta, banii acum sunt acum nu-s, dar nu si cu copii.

| Ela_4663 a răspuns:

Du-te la farmacie si ia o pastila repede. e doar 67 de lei. se numeste Postinor happy

| ZEU93 a răspuns:

Mai bine pastila decat un copil la facultate happy

| Shugareala a răspuns:

... din pacate este singura solutie, pastila de 24 ore

| Shugareala a răspuns:

E mai ieftina o pastila decat un avort, si mult mai comod...

| CrIsSLoveCristi a răspuns:

Sa ne zici peste cateva luni daca esti tatarolling on the floor

te roooogrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| ALEX_4331 a răspuns:

Cu cineai mai facut sex?