| iamsowhat a întrebat:

Hey! Am nevoie de un sfat!
Acum cateva zile la petrecerea unui prieten am baut prea mult si am sfarsit prin a ma saruta( cam pasional) cu un baiat mai mic decat mine cu 2 ani.Il cunosc de ceva timp si pot zice ca ma simt "atrasa de el" dar din cauza diferentei de ani dintre noi nu am acordat sanse. Acum dupa cateva zile de absenta m-am intors si m-a sunat prietenul lui si mi-a zis sa ies cu ei pentru ca "el "vrea sa ma vada.
Ce sa fac? Merita o sansa? Ce sa ii zic, adica eram chiar ametita atunci..si el era destul de treaz.
Multumesc

3 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Draga iamsowhat, totul tine de tine si daca te atrage baiatul depinde si ce iti doresti cu el, poate nu ceva serios, tu decizi daca merita o sansa, mult succes scumpa iamsowhat

| SocoDenis a răspuns:

Eu zic sa ii dai o sansa nu prea conteaza 2 ani si eu de exemplu am fost cu o fata mai mare dect mine cu 1 an si cu una mai mare cu 4 ani de dai o sansa sper ca te-am ajutat.

Funda! happy

| Fcp_George_1998 a răspuns:

Nu conteaza varsta important este sa fiti voi fericiti nu ce zice lumea