| PanteraRoz1997 a întrebat:

Ieri am fost la aniversare unei prietene acolo a fost si un var de-al ei mai mare cu 3 ani. toata ziua s-a bagat in vorba cu mine,ma ajutat la jocuri ex:remi, carti, a dansat cu mine etc.la un moment am jucat adevar si provocare dar am jucat numai pe provocari iar cand a picat el fratele lui la pus sa ma sarute el nu sa opus dar eu una da dar pana la urma am cedat.de fiecare data cand picam eu sau el prieteni nostri ne puneau sa ne sarutam. la sfarsitul jocului el le-a spus prietenilor nostri ca, chiar i-a placut sa se sarute cu mine. asta ce ar trebui sa insemne? simte ceva pentru mine sau nu? ma place?

Răspuns Câştigător
| Silviu591 a răspuns:

Ai raspunsul in fata ta..clar ca da

7 răspunsuri:
| AnnaS98 a răspuns:

Hmm. da. faza e ca daca este unul mai... fustangiu vei fi ca inca vreo 6 tipe pe care le mai place. dar nu prea cred. roag-o pe prietena ta sa te ajute si mai vb cu el, va cunoasteti etcwinking dar fii atenta. banuiec ca ai 15 ani atunci el are 18. iti dai seama de riscurile unei relatii cu el, nu? oricum. bafta multa. funda?

| PanteraRoz1997 explică (pentru AnnaS98):

Eu am 14 si el face in toamna asta 17 cei drep nu e genul de baiat fustangiu si chiar ne intelegem il cunosc de anul trecut

| AnnaS98 a răspuns (pentru PanteraRoz1997):

Atunci ce mai astepti? fa-te frumoasa si vb cu el happy

| alin567 a răspuns:

Cam da!

| esco a răspuns:

Gandeste-te!

| PanteraRoz1997 explică (pentru esco):

Eu nu sunt sigura de aia am postat pe site asta

| DeepKiss a răspuns:

Da, evident ca te place!