| alissa167 a întrebat:

Ieri iubitul meu si-a dat drumul cand a iesit din mine..insa avea pantaloni.Mie abia imi trecuse ciclul(a 6-a zi).Da regula am ciclul regulat..Am mai luat o pastila de a doua zi acum 4 luni si doar ce mi s-a reglat iar ciclul..Sa iau pastila de a doua zi?

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Numai lua pastila aia ca nu a ejaculat in tine. Eventual sa o ia el pastila sa nu rupă pantaloniilaughing

| Violleta2022 a răspuns:

Fii explicita!
A facut sex cu tine prin pantaloni, chiloti sau cum?

pastila de a doua zi se ia 1 singura data in viata din cauza efectelor hormonale grave care afectaeza corpul femeii.
Nu recomand o a doua pastila, dar recomand cu incredere prezrevativul, ca nu va musca, mananca, doare si nu te lasa gravida!

| Emilian65 a răspuns:

Nu este cazul sa iei pastila de a doua zi pentru ca nu erai in perioada fretila.

| Crackman a răspuns:

Pai dacă nu a dat drumul în interior... nu prea ai de ce sa iei pastila

| alissa167 explică (pentru Crackman):

Pai niciodata nu se stie.

| Paul754880338 a răspuns:

Depinde ce culoare erau pantalonii.

Răspuns utilizator avertizat