| мартна a întrebat:

In urma cu o saptamana eu si iubitul meu am avut o partida de pitting, ne-am "jucat". Nu ne-am protejat, iar el a introdus doar capul penisului. Mentionez ca am luat pastila de a doua zi (Escapelle) la aproximativ 17 ore de la contact si ca nu ma pot axa pe ciclul menstrual, deoarece nu il am regulat. La mine intarzie, intarzie mult... vine si o data la 3 luni. Nu stiu cand este perioada fertila. De asemenea, mentionez ca nu a lasat absolut nimic in mine. Exista vreun risc? Va rog, raspundeti serios...

Răspuns Câştigător
| Namurianu a răspuns:

Da este o probabilitate dar cred ca destul de mica.tu cum nu ai regulat nici macar nu stii daca erai in perioada fertila..nu se ramane chiar asa usor insarcinata.mai ales ca ai luat si pastila de a doua zi.eu as sta relax si m as mai juca pitting un pic

7 răspunsuri:
| Kira5854 a răspuns:

Daca iubitul tau nu a ejaculat in vagin, riscurile sunt destul de mici, iar faptul ca ai luat Escapelle, reduce si acele riscuri. In principiu ar trebui sa fie sanse foarte foarte mici.
P.S: Nu mai lua pastila de a doua zi pentru ca are multe efecte negative la nivel hormonal, iar tu deja ai probleme. Consulta un medic pentru ciclul menstrual neregulat, pentru ca nu este deloc in regula.

| мартна explică (pentru Kira5854):

Nu stiu daca ar trebui sa merg la un endocrinolog sau mai bine la un ginecolog...

| Kira5854 a răspuns (pentru мартна):

Discuta cu medicul tau de familie. Va sti foarte bine unde sa te trimita.

| Namurianu a răspuns:

Daca chiar nu a lasat nimic in tine nu nu este niciun risc

| мартна explică (pentru Namurianu):

Da, dar stii ca despre acel lichid pre ejaculator s-ar presupune ca si el contine spermatozoizi...

| мартна explică (pentru Namurianu):

Multumeeesc, fundita happy

| Namurianu a răspuns (pentru мартна):

Npc ma bucur ca am fost de ajutor

| Namurianu a răspuns (pentru мартна):

Da este o probabilitate dar cred ca destul de mica.tu cum nu ai regulat nici macar nu stii daca erai in perioada fertila..nu se ramane chiar asa usor insarcinata.mai ales ca ai luat si pastila de a doua zi.eu as sta relax si m as mai juca pitting un pic