| PufyPufarina a întrebat:

Ieri m-am dezvirginat( sunt fata ) a fost mare chinuiala si nu am folosit prezervativul pentru ca am considerat ca nu avea rost.. Exista sanse sa raman insarcinata? mentionez ca a bagat-o doar de 2 ori si nu a ejaculat in mine

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

De obicei din cauza efortului si a stresului baiat devine surescitat si in asemenea conditii poate "scapa" involuntar cantitati foarte mici de sperma in timpul "chinuielii" fiindca este oarecum normal sa se intample asa. Daca tu in acest moment si in timpul dezvirginarii te aflai in perioada preovulatorie sau chiar la ovulatie posibilitatea ca o fecundare sa se realizeze este foarte mare.Cu precizarea; daca el a "scapat" involuntar chiar si o foarte mica cantitate de sperma precum si in mod obligatoriu tu sa fii la ovulatie pentru a exista UN OVUL VIABIL fara de care nu se poate produce o sarcina nici chiar printr-o minune.Sa stii ca nu are absolut nicio relevanta daca sexul a insemnat/redus doar la o singura intromisiune sau sexul a durat multe minute in sir. Multa sanatate.

19 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

E tipul din tabără?
Poate ai parte de surprize.

| darrio2007 a răspuns:

La vreo boala sexuala te-ai gandit cand nu ati folosit prezervativul? Sanse sunt. Mici dar exista.

| PufyPufarina explică (pentru darrio2007):

Da m-am gandit.dar mi-a zis ca pana acum el nu a folosit prezervativ si nu am auzit-o pe vreuna din fostele lui sa se planga

| darrio2007 a răspuns (pentru PufyPufarina):

Daca ai avut si ai incredere in el, merge.Dar, deja, are foste.Multe,putine,nu ma intereseaza.Dar pe viitor pune-l sa il foloseasca.Este mai bine.

| darrio2007 a răspuns:

Ai dat bacul la limba romana?

| IoneeLaaaMaa a răspuns (pentru darrio2007):

Bac-ul* se mai intampla, e stricata tastatura laughing vad ca si tu ai probleme. Inainte uita-te la tine si apoi vb de altii laughing

| darrio2007 a răspuns (pentru IoneeLaaaMaa):

M-am uitat si imi sta bine.

| darrio2007 a răspuns:

Si vezi ca aici nu se accepta jignirile.Risti sa ramai fara cont daca ti se raporteaza acest raspuns.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai considerat ca nu are rost?

consideri lucru asta in momentul in care vrei un copil, pana atunci te bazezi pe "norocul incepatorului"

| RAY a răspuns:

Draga mea desvirginata da sunt sanse daca ai fost la ovulatie si a ejaculat in tine

| neutrino a răspuns:

Chiar daca in unele jocuri prima data nu se pune, in sexul neprotejat prima si a doua oara se pun! Daca totusi vorbesti de sanse, nu de ghinion, atunci sansele tale pot fi mari.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca mai are si unul in burta, poate avorta laughing

| Felys a răspuns:

Daca ai considerat ca nu are rost sa folosesti prezervativul de ce ne mai intrebi pe noi dupa, trebuia sa intrebi inainte si ai fi aflat ca avea rost si inca foarte important era sa il folosesti, acum e prea tarziu, succes la leganat

| Suck a răspuns:

Tu esti constienta ca, copii sunt adusi de barză?

| Andreeas_Andreeas_1997 a răspuns:

Nu rămai însărcinată, dar data viitoare folosește prezervativ pentru binele tau sau daca nu-ti place prezervativul de fapt lui nu-i place ca ma stiu pe mine vezi ca la farmacie sunt asa numitele foite vaginale, sunt si ieftine si bune, protejează-te! :*

| Betrix a răspuns:

Nu mai are rost sa iti raspund, am vazut intrebarea urmatoare.