| Socoolbaby a întrebat:

Il iubesc ma iubeste, dar a zis ca sa nu fim impreuna acum si ma lasa cateva zile ca sa vada daca imi bat joc de el, cateva zile nu mi-a spus cat inseamna dar nu mai rezist si vreau sa fiu mai repede cu el. Ce sa fac sa scurtez timpul sa ma creada ca il iubesc? Fara vorbe si doar prin fapte.

2 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Si de ce ar crede ca iti bati joc de el? Este asa greu frate sa dati mai multe detalii? in fine, din ce ai zis pana acum, rezulta ca ori aveti o discutie sincera (nu accepta sa va ****ti daca aveti sub 17 ani sau depinde daca esti curva isn; t a problem) daca iti propune sex,te foloseste:-J in fine,nu poti face decat sa ai o discutie sincera cu el, plangi daca e nevoie arata-i ca il iubesti rau daca este mai good boy se imoaie, daca este mai bad boy poate in acest moment si-o trage cu altahappy

| vya a răspuns:

Ce sa faci? in locul tau as striga in gura mare ca il iubesc!big grin