| Mirelutzza63bcv a întrebat:

FUNDA! Buna sunt Mirela si am 11 ani si jumatate! Am o problema! Am sanii destul de mici! Mereu stau cu coloana stramb si nu stiu daac o sa mai creasca! Fetele din clasa mea poarta deja bustierea si la cateva incep sa le creasca tare mari! Va rog spuneti-mi ce as putea sa fac sa obtin rezulatte! fara chestii de genu : ai rabdare iti vor creste [ apropo nu mi-a venit ciclu']
Fara sfaturi despre tratamente sau uleiuri etc. vreau ceva natural precum : exercitii, sport, antrenament, sa mananc ceva anume etc

FUNDA! URGENT sad

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La vârsta la care ar trebui să te joci cu păpușile, tu te gândești la asta, nu? La clasa a patra sau a cincea asta-ți trebuie ție? Doamne, mai bine ai pune mâna pe carte. 0.0

| StJimmy a răspuns:

Incearca sa iti dai cu sange de peste pe ele

| HinataYuno a răspuns:

Totul la timp. Eu de abia la 13 ani m-am dezvoltat la sanii, ii aveam cei mai mici dintre prietenele mele si acum sunt mai dezvoltata ca ele. E timp... si cand iti va veni ciclul iti vor creste mai mari. Remedi pentru pubertate nu sunt, e bine sa-i lasi sa creasca singuri, iti vei da peste cap corpul. Sport poti sa cauti sau sa mergi la sala si rogi un intructor sa-ti dea exerciti pentru piept. Sper ca te-am ajutat.

| CaramelaAbbii a răspuns:

Pune un sutien pe tine si baga sosetele inauntrulove struck laughing