| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de cel mai bun prieten al fostului meu iubit :-ss partea proasta, are iubita! si iubita lui e prietena mea. Ce sa fac? e usor sa zici : uita-l, dar mai greu de facut!

1 răspuns:
| Bubuxx a răspuns:

Nu iti zic sa il uiti,dar daca iubita lui e prietena ta e grav, daca incerci sa te bagi intre ei poti sa ii pierzi pe aman2, eu zic sa incerci sa o tragi pe prietena ta de limba,poate nu se inetelg sau nu mai are de gand sa stea cu el, dar daca e contrar si chiar se iubesc si sunt fericiti, zic sa incerci sa il uiti. Funda?