| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU. Astazi am o problema foarte mare...
Deci, colegul meu de banca, s-a mutat de langa mine si m-a lasat cu un coleg mai prost si nu mai am de unde sa copiez. Cum pot sa il conving sa se mute iar cu mine in banca?
DAU FUNDA

Răspuns Câştigător
| CP16 a răspuns:

Iei o ciorna si scrie cu compasul pe ea, sa vezi ce fain copiezi si sa ai lumina numa bine.
eu asa am copiat si luam note destul de mari, mi-a mers si la corigenta happy

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Simplu: pui mana serios si inveti, ca sa nu mai depinzi de altii!

| Cris1Taekookblack2 a răspuns:

Din ce motiv anume s-a mutat?

| jess12 a răspuns:

La teste te muti langa el sau langa cineva de la care poti copia