| anonim_4396 a întrebat:

Mie-mi place de o colega si nu-mi dau seama daca si ea ma place.

Tot se joaca in parul meu uneori si azi la muzica imi luase cartile si caietele si pe unul dintre a scris "De la pentru ", dupa o inimioara.

Anul trecut eram cu un coleg in fata in banca si ea cu inca o fata, iar diriginta ne-a mutat fata cu baiat si a vrut sa stea doar cu mine sau cel putin doar la mine s-a rugat sa stau cu ea.

Mereu arunca cu chestii in mine intentionat dar mai mult in joaca.

Credeti ca ma place sau?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Normal ca te place. Ce alte dovezi mai vrei, in afara de ce ai scris aici?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ce ai mai vrea să facă?
Ca să îți dai seama cât de ne înțelegător, cât te faci că nu știi, sau nu poți sau nu ești în stare să înțelegi asta, citește poezia Nu te-ai priceput de Coșbuc.

| Mosotti a răspuns:

Normal ca te place! Ti-a aratat-o prin gesturi si tu nimic? Mai ales aia cu inimioara. Baga-te. Nu se joaca nimeni cu parul tau si nu scrie aia aiurea, ca nu se joaca cu parul oricarui coleg si daca ar sta impreuna in banca.

| Andreeush a răspuns:

La cum se comportă cred că te place, dar pentru a fi sigur ai putea să afli.

| Leea1405 a răspuns:

Sunt mari șansele să te placă. Ia vezi, e adevărat? Întreab-o!

| BriXo221 a răspuns (pentru Leea1405):

Eu sunt mai timid, si cum suntem multi in clasa ar fi ciudat, iar dupa ore eu merg acasa cu inca un coleg si nici asa nu pot.