| Elena1234456 a întrebat:

Baieti, la betie v-ati saruta cu orice fata? Adica daca va saruta o fata (orice fata) raspundeti si voi la sarut? big grin

Răspuns Câştigător
| ZaineaM a răspuns:

Depinde de fata thinking

20 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu nu ma imbat niciodata, ultima oara a fost din dragoste din cate stiu asa ca acum am alta responsabilitate importanta care face parte din viata mea.

| lolly a răspuns:

Nu cred ca ar saruta o fata uratica.

| ReiVaN a răspuns:

Unii se si culca cu fete urate la betie.
E amuzant a 2-a zi cand vezi unde te trezesti.
Daca sunt singur raspund la saruturi aproape oricui. Sunt un fel de tonomat happy

| memonelxd a răspuns:

Nu...adevarul este ca daca sunt beat..si vine o fata sa ma sarute.ii trag o palma si ii zic scuze, mi-a scapatlaughing) te adaug la categoria intrebari penibile.happy

| Liviucu a răspuns:

Daca sunt baut si am chef... si stiu ca in acea petrecere sunt doar fete faine si nu panarame de care sa-mi fie scarba, da, de ce nu? laughing; x!

| neutrino a răspuns:

Nu exista femeie urata, exista doar barbati care nu au baut suficient.

| TheSmith a răspuns (pentru neutrino):

laughing) sunt de acord cu tine!

| Dariusuu a răspuns:

As trimite-o acasa sa doarma.

Ca in ziua urmatoare sa-mi poata multumi.

| LolaLollita a răspuns:

In general, cam da...
Depinde insa si de baiat, dar si de fatahappy

| GrepolisKing a răspuns:

Nu as face asa ceva Mai ales ca iubita mea mi-ar rupe capul
Si in plus in viata mea nu m-am inbatat

| KooKoo a răspuns:

Daca e frumoasa da daca nu nu

| PrESeUS a răspuns:

In unele cazuri majoritatea ar raspunde da! Dar daca ai o fata care te iubeste si o iubesti si tu nu o sa o saruti!

| Bijutierul1 a răspuns:

Din pacate da laughing iar cand te trezesti de multe ori iti dai palme laughing...

| Nedea_Marius_1994 a răspuns:

Daca fata aia este buna normal ca o sarut este ceva logic nu

| BleahBluh a răspuns:

Pai cand esti beat nu mai gandesti cum trebuie laughing si da probabil ca se intampla cum zici tu tongue

| LittleMe a răspuns:

Hai ma Alina nu fi rea! phbbbbt Adica, chiar ORICE FATA? Oricat de beat ar fi un baiat, tot vede trasaturile unei fete, asa ca slabe sanse sa sarute tiganca din coltul blocului care cerseste, sa fim seriosi...

| Omniscient27 a răspuns:

Sa înteleg ca vrei sa îmbeti un prieten si apoi sa-l sarutilaughing nu cred ca zice nu nici treaz daca esti buna smug

| Nim3niAltul a răspuns:

Da eu as saruta-o dar daca saruti o fata care nu a baut si tu da s`ar putea sa te plesneaca daca te saruti cu o fata care e si ea beata ca si tine cred ca totul e okhee hee succes!

funda?

| AlexCool17 a răspuns:

Sa zicem ca as fi beat, desi nu mi s-a intamplat de cateva ori, normal ca nu daca e ******** daca e de treaba da!