| onedirectionforever a întrebat:

Imi place de un tip din zodia rac.Ce trebuie sa fac ca sa ii atrag atentia?

Răspuns Câştigător
| MarianWLF a răspuns:

Bine ca am vazut intrebarea, si eu sunt tot rac si pot spune ca sunt putin timid cu fetele laughing
Sfatul meu, vorbeste-i tu prima, lui cred ca ii e prea rusine.
Baftawinking

| onedirectionforever explică (pentru MarianWLF):

Degeaba, am incercat asta l-am salutat mereu pe holul scolii, am intrat cu el in vorba si nimic!

| onedirectionforever explică (pentru MarianWLF):

Degeaba, l-am salutat mereu pe hol, am intrat cu el in vorba, dar nimic!

| Axys a răspuns (pentru MarianWLF):

Corect!

7 răspunsuri:
| MaliciousDeath a răspuns:

Moonwalk.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt rac, deci... Baga-te tu in seama cu el, si vorbeste cu el, in general suntem timizi si retrasi, vom aprecia treaba asta. Zambeste-i, racii vor afectiune. O sa te descurci tu.