| verrati a întrebat:

Imi place de o fata din liceul cu mine, dar e intr-o clasa diferita.

Cum as putea sa o abordez, cu ce subiect, etc.? sad

3 răspunsuri:
| EvilThoughts a răspuns:

Pentru început, caută să vezi dacă aveți prieteni comuni și roagă-i să vă facă cunoștință. De aici cred că te descurci. Salut-o și fi prietenos, dar nu extraordinar de insistent pentru că vei părea oarecum prea... "sufocant". După ce începeți să vorbiți invit-o undeva și vezi cum reacționează.
Baftă.

| NCL a răspuns:

Buna...exista facebook. poti sa.i dai like-uri ..sa o intrebi ce face... daca a facut tema la lb romana de explu si sa te ajute putin ca nu ai inteles. diverse.pup

| neutrino a răspuns:

Cere-i ajutorul la o materie la care ea se pricepe.