| Ahh12383 a întrebat:

Îmi place de o fată și nu știu cum să o aduc mai aproape de mine este în același liceu și aceași clasă cu mine

4 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Cumparai un suc de la chioșc

| Violleta2022 a răspuns:

II spui ca o placi, cand esti fata in fata cu ea!

| helpforyou a răspuns:

Vezi la ce activitati participa si cauta sa fii si tu acolo. Dar nu doar ca prezenta fizica ci sa ai un cuvant de spus, astfel incat sa te faci remarcat la acea activitate. Altfel, nu vei atrage atentia asupra ta, si vei fi doar un ilustru necunoscut.

| Hypefox a răspuns:

Cel mai corect ar fi sa ii mărturisești pasiunea ce o ai pentru ea, undeva unde sa nu fie nimeni, căci este mai de apreciat. Ba chiar poate întâlnești surpriza ca sa simta la fel. In caz contrar nu pierzi nimic pentru faptul ca ai încercat. Fi bărbat si arata i asta, daca ai incredere in tine si se vede, asta atrage o femeie...