| strawberrycool14 a întrebat:

Imi place de un baiat care nu imi zice niciodata 'Buna!' ....Nici nu se uita la mine cand trece pe strada! De ce se comporta asa? Cand l-am cunoscut prima data macar a zis si el ceva acolo, dar acum nimic!crying

Răspuns Câştigător
| Ozdogan a răspuns:

Buna! happy
Nu fii deprimata. Posibil are ceva...Incearca sa discuti cu el, sa-l intrebi ce a patit, daca este cumva suparat pe tine sau alt motiv.
Apropie-te mai mult de el.Imprieteniti-va mai bine, arata-i ca ii esti alaturi la bine dar si la greu!
Dupa ce va mai apropiati unu de altu ar fi cazul sa-i zici ca il simpatizezi!happy
Nu tine in tine.Incearca macar, ca sa nu regreti ca nu ai facut-o mai inainte!
Si nu-ti fie teama de ce va zice el! Daca nu risti, NU castigi! :* Mult Noroc! love struck Funda?love struck

6 răspunsuri:
| Kathhy23 a răspuns:

Te-ai gandit ca poate, nu stiu, te place dar nu stie cum sa-ti arate asta?

| rTaxq a răspuns:

Te uiti in oglinda dimineata?thinking

| strawberrycool14 explică (pentru rTaxq):

Tu realizezi ca niciodata nu o sa primesti funda din partea mea la ce raspunsuri dai!?

| rTaxq a răspuns (pentru strawberrycool14):

Da Logik b-) La ce`mi foloseste fundutza ta?batting eyelashes

| tralalalalala a răspuns:

Poi poate baiatul ala e deja cu o fata. Incearca cand il vezi singur sa intri in vorba cu el si poate il cuceresti.

| Stm a răspuns:

"ceva" e prea putin ca sa o iei ca o sansa. Fa primul lucru care-ti vine in cap cand te gandesti la el. Dar exclude gandurile "disperate".