| JessicaErika29 a întrebat:

Imi place foarte mult de un baiat din clasa a 8-a, eu sunt in a 5-a.Suntem de aceeasi inaltine si tot.
A inceput sa imi placa de el din vara trecuta cand eram cu o prietena si el a venit cu mai multi baieti.Am inceput sa vorbim etc etc,iar eu am spus ca se holbeaza la ea si ca lui ii place de ea, el cred ca a auzit si din seara aceea in colo se tot solbeaza la mine.
Ce sa cred?
Cum sa ii spun ca il plac

Răspuns Câştigător
| Scumpilicii a răspuns:

Scumpo... Daca esti in oras:
Dati-va o intalnire in oras, la un suc, sau plimbati-va. si vorbiti, deschizi subiectul. Nu va duceti intr-un loc retras. Eventual intr-un parc, puteti sa faceti pe comicii si sa va imbulgariti romantic. stii la ce ma refer.
Daca esti dintr-un sat... pff
Plimbati-va in sat, nu stiu altceva!happy
Funda?

10 răspunsuri:
| forever4u a răspuns:

Pai continua sa vorbesti cu el big grin si din ce vorbesti mai mult asa o sa iti dai seama daca ii place de tine si daca vezi ca el nu face primul pas fa.l tu. :*

| τττ a răspuns:

Bună.
Ești cam mică pentru a avea un iubit, nu crezi?
Pa, pa!

Răspuns utilizator avertizat
| DaDyva1992 a răspuns:

Greu de spus...desi tu esti fata nu poti sa-i spui ca il placi ..baieti trebuie sa faca asta nu tu ..desi asa nu te poate ajuta cred ca trebuie sa astepti sa vezi daca el te place pe tine...:/

| BlaxxMee a răspuns:

Paii...draga mea poate ca te place happy
Daca aveti aceeasi inaltime... si restull big grin inseamna ca... poate simte si el ceva happy
Sper ca te-am ajutat
Ma poti recompensa cu o fundita happy

| BlaxxMee a răspuns:

Heii happy
Poate ca te place laughing)
Fi optimista
Optimismul face minuni...iti spun din experietna happy
Fundita?;-*

| AEJ35 a răspuns:

Nu îi spune ca-l placi! Arata-i asta! Acum, depinde si ce fel de baiat este....Fiecare percepe unele semnale diferit! Poti sa rogi o prietena sa-l întrebe ce parere are despre tine, daca te place etc..Succes! happy

| Allisson a răspuns (pentru AEJ35):

Destul de corect♥

| JessicaErika29 explică:

Dau funda

| andreeeastar a răspuns:

Nu va potriviti, daca esti desteapta(evident esti proasta)nu te mai gandi la el.el e mai mare.
FUNDA