| HiTman08 a întrebat:

Ptr fete: v-ar place sa priviti un baiat in timp ce se masturbeaza?

Răspuns Câştigător
| Clarity a răspuns:

Toata lumea se pare ca o raspuns cu nu. Dar sunt cupluri si oameni casatoriti care fac asta, care experimenteaza. Depinde de persoana cu care esti si daca vrea asta si o excita fa-o, dar daca nu gasiti altceva ce sa faceti. Sper sa te ajutewinking.

15 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Da, în timp ce se aruncă de pe pod.

| Liviu a răspuns:

La prejudecatile din Romania, la cum unii barbati jignesc femeile care sunt sincere si raspund pozitiv nu ma mira.Si eu de as fi femeie, chiar daca as vrea asta, tot as spune ca 'NU' Pentru ca se trezeste cate unu si te face c*rva sau mai stiu eu cum happy si e cam aiurea, deci raspunsuri sincere nu prea o sa vezi laughing

| LaLaura a răspuns:

Nu.
mi-ar place sa faca dragoste cu mine, nu sa se masturbeze ca eu nu sunt pe post pe papitoi acolo cu el ( asta daca imi este iubit)

| anonim_4396 a răspuns (pentru LaLaura):

Si daca nu e iubit?

| LaLaura a răspuns (pentru anonim_4396):

Ar fi categoric nu.

| corbulalbrosu a răspuns:

Greu cu asemenea "admiratoare" care te-au respins atat de categoric laughing Poate ai avea mai mult succes in spatele blocului printre boscheti.

| corbulalbrosu a răspuns:

Ma puta, chiar nu intelegi cat esti de ridicol laughing

| AirănMeidăn a răspuns:

Da, in ochi :X:X
eye contact

| Mussette a răspuns:

Vrei sa ne imresionezi tu? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai de capu' meu, cine naiba ar vrea sa vada o asemenea scena?

| Miihaa a răspuns:

Da, imi place

| HiTman08 explică:

Da...cu cea mai mare placere.

| Buciumela a răspuns:

Il masturbez eu pe el laughing

| piratul a răspuns (pentru Buciumela):

Hi hi ce nebuna esti... laughing