| anonim_4396 a întrebat:

Imi pot da seama de femeie daca este dominanta la pat? Daca da, cum?
Adica eu nu prea sunt genul sa domin, as vrea sa fac mai mult sex fata in fata, sa ne uitam unu la altul, credeti ca sunt ciudat?
Cum sa nu ma fac de ras sa aflu daca tipa face ceva in pat si nu este submisiva cum sunt o mare parte din femei?
Sau nu exista astfel de femei? Ci toate vor sa fie dominate?

8 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Dorințele de natură sexuală diferă de la femeie la femeie.
Probabil nu ai găsit o femeie cu care să fi compatibil d.p.d.v. sexual.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu se poate da un sfat generic, valabil în toate cazurile. Te descurci pe moment.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca tu iei initiativa, tu preiei controlul si tu alegi ce sa faci, iar ea cel mai probabil simte acea placere si nu are ce sa faca (ca nu are controlul), atunci inseamna ca da, tu domini.

Nu este ciudat sa vrei fata in fata, este normal si ok. SI cum adica daca tipa face ceva in pat? Ce sa faca? :/

Si nu, exista femei carora le-ar placea sa fie dominate, altele nu, iar altele si si. Nu te lega prea mult de asta big grin

Zi faina!

| Sofer a răspuns:

Fai sex cu ea și ai sa vezi cum e.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar asta nu inteleg, cum pot sti ca sunt compatibil? doar nu incerc cu fiecare tipa sa mi-o trag ca sa vad daca ne potrivim...

| Ofiintă a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, dar pe măsură ce avansează relația, ajungeți și la acest pas.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu prea iti poți da seama decât dacă o cunoști in timp. Poți să-ți folosești intuiția, dacă ești pe aceeași lungime de unda cu ea. Arata-i semne subtile. O dominatoare o sa aprecieze daca îi lași controlul progresiv.
Dar trebuie să găsești una empatica(nu te baga la prima care e de acord), nu o întreba direct și nu fi disperat să-i arăți că lași controlul asupra ta oricărei panarame.
In mare parte toate vor sa fie dominate.

| Marius925990 a răspuns:

Femeile din natura vor sa fie dominate dar sunt si femei care vor sa domine insa nu constant.
Nu esti ciudat dar nu e ok sa fi submisive. Fameile se plictisesc repede de un barbat submisive. In pat invata ti iubita sa preia si ea initiativa chiar daca nu e dominanta dar nu o poti lasa pe ea constant.