| Georgiana2905 a întrebat:

In ce conditii v-ati insela iubitul?

Răspuns Câştigător
| Pufulete666 a răspuns:

Daca el nu m-ar iubi si nici eu nu l-as iubi, Daca cel cu care il insel ar fi unul mai "bun" k el, Daca si el m-a inselat pe mine, etc!

13 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

In niciuna. happy

cami
| cami a răspuns:

In conditiile in care ne-am desparti. Pana atunci [-x

| Leea1234 a răspuns:

Buna intrebare!
la asta nu m-am gandit niciodata!
nu stiu... sper sa nu ajung in situatia respectiva!
deocamdata ...imi iubesc sotul!

| Psihoyounger a răspuns:

In niciuna. In cazul in care nu ne-am mai intelege, i-as spune respectivei ca nu se mai poate si nu mai merge. Si cu asta basta, fara ocolisuri.

Psihoyounger

| cioko19 a răspuns:

Nu l-as inselahappy

| Swabia a răspuns:

In conditia in care el m`ar fi inselat primul!
"Ochi pentru ochi si dinte pentru dinte!"

| bluerose a răspuns:

In nici una.

| danutza a răspuns:

Pliktiseala....hai ca glm daca nu merge cv pa si gata ce tot atata inselat...

| yoannah a răspuns:

Numai daca viata mea ar fi in joclaughing sau a lui... sua a oricuilaughingrolling on the floor
Nu stiu sigur... nu m-am gandit inca la astathinking

| shade a răspuns:

Dooaammnnee! fetele din ziua de azi! De ce ai zrea sa-i faci un rau uni baiat, mai ales daca el are incredere in tine, mai ales daca te place? nu am inteles niciodata asa ceva!

| AdelinaL a răspuns:

thinking sincer m-am gandit la asta dc unele o faq, dc isi inseala iubitzi? dar prea multe intr fara rasp.
Dar totusi eu nuh cred ca as putea sa fiu in stare sa imi insel prietenul(poate doar daca as fi ff beata iar acest lucru nuh cred ca se intampla)
Dar daca prietenul meu ma va insela pe me nuh cred ca ia-s plati cu aceeasi moneda pentru ca dupa m-as simti eu naspa aiureah straight face dar totusi l-as pune pe ganduri l-as face sa creada k totusi cv cv s-a intamplat happy
In momentul de fata am prieten de 1 an si il iubesc ff mult si el pe me :X:X:X:X si niciodata nuh m-am gadit sa il insel (si ocazii au fost de ff multe ori)... big grin dar totusi nici nuh s-ar pune problema.
Daca nuh iubesti pe aceea pers presupun k tziar fi usor sa o inseli happy
Eu nuh practic deocamdata acest sport tonguetongue :*:*:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu l-as insela niciodata. Sunt fidela in relatie.

| Rrrretarded a răspuns:

Pe ploaie?thinking