| Adelyna7 a întrebat:

am o problema, am nascut in luna decembrie, mi-a venit ciclul menstrual in ianuarie 23, normal 7 zile, in februarie in 19 si de atunci nu mi-a mai venit deloc, mi-am facut teste de sarcina in data de 20 si 21 Martie,adica ieri si alaltaieri. Mi-au iesit negative, e posibil sa am intarzieri tinand cont ca am nascut in decembrie? Precizez ca nu mai alaptez de o luna jumate sau poate fi o sarcina care inca nu se vede, astept un raspuns ...Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| eminescuhipiot a răspuns:

Dereglarile hormonale, problemele legate de amenoree/dismenoree doar un ginecolog dupa un consult si dupa ce-i povestesti putin istoricul tau, te poate ajuta.