| xt a întrebat:

In general baietii rai ajung mai repede in pat. Ar trebui sa imi schimb atitudinea ca sa am mai mult succes sau oare exista si fete care isi doresc baieti mai cuminti? Sau poate o atitudine mixta: cand bun, cand rau, ar putea fi mai potrivita pe termen lung?

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

Eu prefer baietii cuminti. Ce-mi pasa mie ca-a facut parnaie, sau ca e cunoscut sub pseudonimul "batausul satului". Crezi ca m-ar impresiona? poate ca daaa, intr-un mod negativ.
Nu vreau sa mearga cu mine pe strada, si sa inceapa sa se ia la injuraturi cu nu stiu ce "smecher de cartier". ASA NU.
Daca esti un ~baiat cuminte~, nu dispera. Tu ai vrea o fata rea? poate ca da, dar doar in pat.
Pe strada ti-ar conveni sa scuipe si sa injure? iacs-dezgustator pentru o "domnisoara".

11 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Cred ca nu ar trebui sa te gandesti mereu la asta...fii u insati si o sa vezi k lucrurile vin de la sine...
exista fel de fel de fete asa ca nu te mai stresa gandindu-te cum sa fii... bun sau rau...
fii u...happy

| SweetCandy a răspuns:

Wannable... mie astfel de baieti imi plc...care au personalitatea lor...si ce vrei sa-i spun sa fie rau...sa oblige fetele k dp o iesire l o pizza expirata sa se culce q el...sau sa fie bun si sa para un tocilar neinteresant...
bine ar fi sa stie el ce vrea si cum vrea sa-si creioneze personalitatea!happy
multumit?big grin

| Nastia a răspuns:

Depinde de fata,... daca e mai linistita atunci nu o mai stresa cu sexul, .las-o mai moale,. daca e rea fa ce vrei tu, dar, tine minte o relatie lunga nu se va baza niciodata doar pe sex,... o fata are nevoie de mai multe, sexul pentru ea nu e pe primul loc,. daca ai unele calitati arata-i-le, ...iei atitudine in functie de situatie, .si de fata, de nevoile ei, de ceea ce vrea sau asteapta de la tine, ...ai grija sa nu te grabesti si sa nu strici totul,...

| soricica a răspuns:

Eu prefer baietii rai...asta pentru ca si eu sunt o fata readevil...eu cel putin nu as putea sa imi imaginez o relatie cu un baiat cuminte...acum tu nu trebuie sa te schimbi ca asa vrea o fata... daca ea te iubeste te iubeste pentru ceea ce esti nu pentru ca esti altulwinking
Bye:*

| wannabe a răspuns:

Sincer nu stiu...las fete sa raspunda.chiar sunt curios la ce raspunsuri o sa se dea. btw fiti sincere cu raspunsul. fara "fii tu insuti" si abureli de astea laughing

| naya a răspuns:

Ca bine iti zice sweetcandy. fii tu. ce mai la deal, mai la vale.crezi ca poti fi altcineva daca nu te regasesti in comportamentul respectiv?

| deea_5245 a răspuns:

Nu absolut deloc.nu trebuie sa-ti schimbi tu atitudinea.caracterul. fii tu insuti e cle mai bine.eu una prefer baietii cuminti nu rai. o fata cu cpal pe umeri vrea un baiat cuminte, educat nu unul rau care se da smecher ca el face si drege. o prostie. fii tu insuti:p bafta!winking

| lulu_2700 a răspuns:

Eu cred ca 7 din 10 fete isi doresc un baiat rau langa ele chiar daca nu recunosc. E mult mai excitant cand e vorba de sex sa stie ce sa faca, decat unul care ar astepta 2 ani de zile pana iar zice fata "facem si noi ceva? laughing ", un baiat rau te apara cand cineva se ia de tine, in timp ce cel bun incearca sa aplaneze conflictul si cade de fraier in ochii tuturor...Eu nu iti zic sa iti schimbi atitudinea pentru ca nu stiu cum esti tu: bun sau rau, dar iti spun ca in ziua de azi daca vrei ceva sau pe cineva trebuie sa ai mult tupeu si sa lupti pentru acel ceva nu sa stai linistit in banca ta sa astepti sa vina de-a gata.Deci FII RAU, daca nu esti deja.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele isi doresc baieti cuminti!
Baietii rai, sunt asa de moment...sa zicem o aventura...
O relatie de lunga durata...mai putin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate fetele o sa iti spuna minciuni ca : fi tu insuti, ramai la fel, tu sti cel mai bine... ei nu e chiar asa,
un baiat/barbat ar trebuie sa stie ca fetele bune cauta baieti rai si fetele rele cauta baietii buni,
ce inseamna asta? inseamna ca mereu o sa existe aceste lucruri opuse care sa ne atraga.
Si inca ceva, succesul la fete il au mai mereu baieti rai pentru ca sunt barbati adevarati in viziunea fetelor, le place sa se simta in siguranta, sa traieasca palpitant, chiar daca baieti rai le dezamagest in cele din urma.
Atitudinea ta face diferenta, invata sa ai incredere in tine si sa fi stapan pe situatie si atunci cand ai spus o prostie, sau nu ai fost inteles din punctul tau de vedere.
Cauta ce ti se potriveste, fi barbat!, nu muiere.

| cefocsipara69 a răspuns:

Ce cauti aia vei gasi... daca vrei sa fi genul baiatului rau si sa umbli cu mai multe sau stiu eu...mare gigolo...asa vor fi si fetele cu care vei umbla...scuzati limbajul...curvulite...daca iti vezi de treaba...incerci sa fi fidel si esti esti cuminte sa zic asa...normal...iti cauti o fata mai linistita... faza cu ajuns in pat desigur e putin mai grea in aceasta cauza... dar cu rabdare toate se rezolva... e mai grea dar mai plina de satisfactii