| user555 a întrebat:

Oare mai exista fete cuminti? eu nu cred... poate ca da dar nu am gasit eu pana acum

7 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Doar daca n-ai vazut tu, nu inseamna ca nu exista.Batalia nu s-a terminat deci ...in pozitie de atac!

| user555 explică (pentru zurick):

Asa este dar greu

| zurick a răspuns (pentru user555):

Dacă nu era greu aveai o satisfacție mai mică deci dacă este greu(și da este)vei avea o satisfacție mai mare. În plus dacă vei renunța nu vei ști niciodată dacă puteai găsi ce îți dorești și sentimentul ăsta te va urmări.

| user555 explică (pentru zurick):

Adv dar te lipsesti happy

Răspuns utilizator avertizat
| Denis777 a răspuns:

Cauta unde trebuie sau creste una din clasa 8 pana la majorat.

| Unbelievable a răspuns:

Există, dar nu le găseşti oriunde.