| DeidaraXR1 a întrebat:

In zilele noastre, la ce varsta se incep relatiile de iubire?

Răspuns Câştigător
| MihayAndrey a răspuns:

Mdea, in zilele astea, fetele de 12-13 ani se cred de parca ar fi avut cine stie ce relatie din care au suferit. Relatii de o luna 2. Mai bine asteapta pana dupa 14, 15.

| DeidaraXR1 explică (pentru MihayAndrey):

Intr-adevar... Fetele din ziua de azi, dupa o relatie de o luna, cred ca au vazut tot happy. Eu am 15 ani si ma vad cu o tipa de cam 2-3 saptamani si pot sa spun ca totul merge de la sine intre noi 2 happy

| MihayAndrey a răspuns (pentru DeidaraXR1):

Sper sa alegi un raspuns ce ti-a fost de folos big grin

30 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Depinde de persoane!
Important este sa intalnesti persoana potrivita!

| DeidaraXR1 explică (pentru IloveME):

Uite sa iti zic asa un secret pe care il stiu de la adulti. Dragostea la inceput nu tine mult. De asta intreb la cat incepi ca fetitele din ziua de azi la 12 ani deja plang cu orele din cauza baieteilor.

| mona a răspuns:

Dupa 15-16 ani

| doc69 a răspuns:

Nu exista o data limita minima sau maxima poti sa ai prima iubire la 11 ani sau poti sa o ai la 80... poti sa iubesti de mai multe ori intr-o viata sau poti sa iubesti o singura data.e trist insa daca nu ai cunoscut niciodata sentimentul. atata tot.

| DeidaraXR1 explică (pentru doc69):

Dude stiu chestia asta. Ideea e ca vroiam sa stiu la ce varsta incep fetitele sa faca prostii. Eu de exemplu am tipe la scoala care is in clasa a 6-a, se intalanesc cu tipi de liceu si fumeaza impreuna doar ca sa exprime iubirea dintre ei... MIND FUCK!

| doc69 a răspuns (pentru DeidaraXR1):

Asta e cu totul alta intrebare,,, uite ce spui aici si ce intrebare era sus. vrei raspunsul corect pune intrebarea corect nu intrebi ceva ca sa afli altceva lol

| DeidaraXR1 explică (pentru doc69):

Scuze ca iti zic dar nu ai inteles tu... Prin zilele noastre ma refer la generatia de azi(cei nascuti prin 98-99 sau 2000). Oricum mersi

| doc69 a răspuns (pentru DeidaraXR1):

Si ce nu e valabil la intervalul meu? 11-80? nu te cuprinzi in el? esti exceptia? o zi buna sa ai

| DeidaraXR1 explică (pentru doc69):

Esti cam nesimtit, nu-i asa? Baietas de cartier, huh? Practic comentariul tau este nefolositor pentru mine si ti-am zis asta. Daca tu esti mai cu obraz gros si nu vrei sa intelegi esti liber sa ma injuri, insa tu cum te crezi "sumecher" vrei sa arati ca le stii pe toate. Pe scurt, taci din gura ca e intrebarea mea.

| doc69 a răspuns (pentru DeidaraXR1):

Nu te-am jignit, nu te-am etichetat...ti-am raspuns corect si la obiect la toate interpelarile daca nu stii sa porti un dialog mai invata.altfel ma rog sa citeasca din intamplare apelativul tau pentru mine un admin..sa vedem cum e cu intrebarea cu raspunsul, cu dialogul nostru si cum imi vorbesti. oricum din acest moment te am la ignore.

| DeidaraXR1 explică (pentru doc69):

Stii ceva? m-ai lasa-ma in pace

| anabelisa a răspuns:

Parerea mea este ca de la varsta de 17-18 ani esti capabil sa intelegi ce inseamna o relatie de iubire, in adevaratul sens al cuvantului.

| Azµre a răspuns:

Nu vezi pe TPU? de la 10 ani!

| crack123 a răspuns (pentru Azµre):

Esti geloasa pe iubirea copiilor laughing

| Azµre a răspuns (pentru crack123):

Sunt! Foarte! Mă bufnește răsul numai când îi vâd că vin aici pe TPU și cer sfaturi...

| crack123 a răspuns (pentru Azµre):

Cum mai, la varsta aia, adica clasa a 3-a sau a 4-a nu imi aduc aminte alta preocupare in afara de a alerga dupa fete...

| dracu14 a răspuns:

Mai exista iubire?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa prsotia unora, se incepe si la 13-14 ani.

| mola a răspuns:

Peste 15 ani.

| AntoniaOrman a răspuns:

La 12.

| Rëndark a răspuns:

La 12 ani.

| tinasong a răspuns:

Pe la 16 aniar fi normal, dar fetitele din ziua de azi la varsta de 12 ani zic ca deja au suferit si nu vor sa mai auda de iubire. laughing

| Ghergel a răspuns:

Cam pe la 12 ani...

| crys23 a răspuns:

In zilele noastre de pe la 12-13 ani dar dureaza 1-2 saptamani.

| GeannyCatty a răspuns:

blushing Nu m-am putut abtine sa nu raspund chiar daca am vazut ca ai dat funda. In zilele de azi, fetele incep cu "relatiile" de la 10-11ani. Eu la varsta acea ma jucam cu papusi, nu ca acum nu m-as mai juca laughing. Mi se par penibile, adica cand le aud ca zic " Vaaaiii! Ma inselat cu o panarama!" imi vine sa rad. Si pot sa spun ca am 14 ani si in momentul acesta ma intalnesc cu un baiat, el fiind primul meu prieten. Si cand zic ca ma vad cu el vreau sa zic ca ne pupam si noi pe gura, ne tinem de mana, iesim pe afara, dar nimic mai mult! big grin

| DeidaraXR1 explică (pentru GeannyCatty):

Stiu happy Oricum din cate observ eu pe la gradinita lui fratemiu(are 5 ani) mi se pare ca lumea incepe sa se intoarca la timpurile mai vechi happy DA DOMANE! AMIN!

| KiiiiiiduuuxD a răspuns:

Cică dacă la 12 ani nu ai avut prieten/ă ești demodat. Dar eu zic să stai cuminte, în banca ta, să nu faci vreo prostie. Normal ar fi de la 15-16 încolo, adică atunci știi mai sigur ce simți, acum, sunt doar fluturași, și oricum, la 12 ani ce ai putea face cu el? Să vă plimbați prin parc de mânuță?

| FaraonuDeFemei a răspuns:

Cand iti apare par pe oua.