| Vasilica_Miron_1986 a întrebat:

In ziua de astazi sexul oral mai este un tabuu da sau nu? Fie la barbati sau la femeie.....rog mult fara jigniri

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Este o chestie normală, însă e privită diferit față de unele persoane.

| sadrian46 a răspuns (pentru Andreeush):

Dacă susții că este normală eu te întreb când ai ieșit din mama ta, ai ieșit pe gură, sau prin altă parte? Ai ieșit pe unde trebuie pentru că mama și tatăl tău au făcut ceea ce era normal să facă iar nu sex oral.

| Vasilica_Miron_1986 explică (pentru Andreeush):

Mia placut raspunsul tau

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Normalitatea este relativa, totul dupa nunta

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Lacrimez.

| RAY a răspuns (pentru Plato):

De ce mann?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sexul oral este o deviație sexuală, un comportament nenatural.
Gura este un organ al digestiei. Orice comportament sexual care nu este natural, degradează viața celui care îl practică, chiar dacă produce plăcere. Nu este un tabu, în sensul în care este de
exemplu incestul, dar un om normal îl consideră reprobabil și dezgustător. El caracterizează stadii de incultură, lipsă de maturitate, de iresponsabilitate caracteristice uneori adolescenței. Faptul că anumite medii ca Internetul sunt permisive, și fac ca fenomenul să pară la mod, lipsit de nocivitate, inocent chiar ( că doar nu ai făcut nimic rău) este o realitate a decadenței la care te poți decide dacă vrei să participi sau nu. Intră la domeniul pornografiei unde oamenii se comportă ca porcii, iar nu omenește.

| mihai69 a răspuns:

Nu e un tabu, doar că unii sunt prea îndoctrinați să priceapă că e vorba despre ceva natural, și pe deasupra, orice lucru făcut *de comun acord* în intimitate este permis.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ar trebui

| gothicbat a răspuns:

Nu, e o chestie oarecum normală într-o relație între doi oameni maturi la cap și ține de intimitatea fiecăruia.

| CosminAka123 a răspuns:

Sexul oral este o chestie normala intr-o relatie indirefent daca esti baiat sau fata