| Mytzyca a întrebat:

Cand vreau sa dau o cerere de prietenie p facebook imi apare asta
Do you know this user personally? To prevent misuse of Facebook, this request can't be sent. To learn more, please visit the Help Center. If you believe you're seeing this message in error, you can report the problem.

dau ok dar nimic si ii cunosc pe cei carora vreau sa le dau cerere. pls ajutati-ma dau funda:*:*

Răspuns Câştigător
| BLABLAGAGA a răspuns:

E simplu. Cineva din cei invitati de tine te-a blocat spunand ca nu te cunoaste. Iti vor da drumul in 30 de zile.

2 răspunsuri:
| FesCuDungi a răspuns:

@lacramioara1234 : maximul de zile pentru care ti se suspenda dreptul de a cere prietenia cuiva pe facebook este de maxim 6 zile! nu poti sa deblochezi aceasta interdictie

| papusikatha a răspuns:

Nu ai ce sa faci decat sa ii spui celeilate persoane sa te adauge.