| RosaliaOriginala a întrebat:

Intrebare foarte ciudata sper ca nu va fi stearsa: cum credeti ca lesbienele intretin relatii sexuale? Dar barbatii gay?

15 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

La fel cum întreținem și noi heterosexualii cu sex sălbatic ca în filmele western

| mihai69 a răspuns:

Fiecare cum îi place; sunt "N: moduri de a oferi plăcere partenerului/ ~ei, indiferent de sex.

| Hammurabi a răspuns:

Îți făcusem un desen, dar nu m-a lăsat TPU să-l postez... laughing))

| RosaliaOriginala explică (pentru Hammurabi):

Trimite-l in privat pe ceva social media daca ai laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru RosaliaOriginala):

Imi arăți și.mie desenul?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hammurabi):

Păcat sad un așa desen merita văzut de toți. rolling on the floor)

Deși mă mulțumesc și cu desenul făcut de elevii mei azi pe bancă. rolling on the floor) Foarte mare și explicit. Foarte artistic. happy

| RosaliaOriginala explică (pentru anonim_4396):

I-ai certat macar

| anonim_4396 a răspuns (pentru RosaliaOriginala):

Cu dificultate laughing dar da, dificultatea era că, mă bufnea râsul rolling on the floor)
Dar săracul elev spunea că nu el a făcut desenul și se chinuia să-l șteargă laughing) dar nu avea nici gumă, cerea gumă de șters și nimeni nu i-a dat, dar de fapt el voia să-l șteargă pentru că lângă desen era scris și numele lui. Chiar vreau să văd dacă mâine mai e pe bancă și să văd cu ce naibă șterg desenul, că e chiar penibil laughing) Ș-așa ne-am făcut de râs în întreaga școală straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filmele cu ei sunt destul de explicite. big grin

Ți-aș fi scris un roman. Dar la așa ceva nu mă bag. Deși îmi plac cred și fetele. happy E creepy. laughing)
Să explice altcineva, mai dezinvolt și puternic psihic. happy

| 1onutV a răspuns:

SALUT, daca vrei ne putem satisface unul pe altul

| RosaliaOriginala explică (pentru 1onutV):

Sti ca sunt mascul nu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RosaliaOriginala):

Știe! rolling on the floor)
Aia era ideea. Recitește-ți întrebarea. Aia e dacă ai curiozități de genul.
Dar și eu mă tot întrebam asta. happy
Dar te ajută filmografia, tu nu o cercetezi?

| RosaliaOriginala explică (pentru anonim_4396):

Filmografia? Te referi la ce cred eu că te referi? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru RosaliaOriginala):

Orice crezi aia e. happy

Dar da, în principiu există doar o filmografie explicită, așa bine și o accesezi de obicei de pe pagina incognito a lui Google. rolling on the floor)
Dar, ia uite ce îi învață profa, pe elevii TPU ași. Lol rolling on the floor)

| RosaliaOriginala explică (pentru anonim_4396):

Prefer sa nu descopăr așa ceva laughing