| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare inspirata de pe quora: cum este mentalitatea europenilor in legatura cu pierderea virginitatii dupa casatorie?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Europenii au o mentalitate destul de sanatoasa. Nu le pasa de viata privata a oamenilor. Fiecare face sex cand vrea si cu cine vrea.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Aici nu te referi doar la "europenii" aia din excursii si ce vezi prin filme, da?

In general, la nivel de Europa... totul bine si frumos, oarecum. Chestia cu sexul dupa casatorie incepe sa dispara si sa nu mai conteze asta asa de mult. Dar a nu se confunda cu pierderea credintei sau ceva de genul.