| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare numai pentru FETE!
de aproape de 1 an imi curge un lichid alb si nemirositor din vagin, s-ar putea sa imi vina manstruatia? si daca cum care ar fi simptomele?
voua cand si unde va venit?
astept cat mai multe raspunsuri si apropo promit fundita+vot

Răspuns Câştigător
| Adriana a răspuns:

De obicei da, dupa lichidul ala ar trebui sa vina mentruatia, simptome... dureri de burta (burta partea de jos...) te pot durea sanii, spatele. depinde de fiecare organism in parte. Mie mi-a venit la 12 ani big grin asa ca daca ai in jur de varsta asta e posibil sa urmeze sa ti vina big grin.

5 răspunsuri:
| ShowTim3 a răspuns:

Lol voi va mirositi lichidele care va curg din vagin?
Avem si noi baietii o probleme cu hartia igienica laughing mereu dupa ce ne stergem ne uitam la ea, sau in veceu, da nu ne mirosim lichidele...
Scuze pentru gluma prosta da nu ma pot abtine am probleme cu capul X_O

| CristinaTa a răspuns (pentru ShowTim3):

Vad ca nu mai stii sa citesti am scris intrebare pentru fete

| LoveItachi4Ever a răspuns:

Lichidul acela poate fi dupa cum te -ai excitat... daca ar fi sa fie secretiile vaginale atunci peste 2. 5 ani iti va veni menstruatia, cand iti vine menstruatia te doare burta in special deoarece se rupe captuseala din interiorul uterului alte simptome ar mai fii tulburari, chef de nimic nu stiu eu nu sunt dar din cate mi-a spus mama sper ca te-am ajutat! Dar daca nu iti vin de mai mult timp si vin doar in anumite momente atunci te exciti si de aia!

| CristinaTa a răspuns (pentru LoveItachi4Ever):

Nu ma excit pentru ca nu ma uit la tot felul de filme si nu ma gandesc la prostii

| citulycyzuzylyki a răspuns:

Pai normal ar fi sa te doara burta, sa ai o schimbare majora in tot corpul....si ei bine cred ca indicat ar fi sa o intrebi pe mama ta pentru ca ea te va instruisi te ve ajuta si pls FUNDYTAkiss