| ALECSANDRICI a întrebat:

Buna e o intrebare de fete de aproape 2 ani imi tot curge ceva alb.galbui din vagin si nu mi-a venit menstruatia am cosuri ma mai doare din cand in cand burta jos si am 14

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Sunt semnele venirii menstruatiei.
De-acum incolo sa ai un absorbant tot timpul la tine.
Poti discuta si cu mamica ta acest aspect.
Te pup!

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pai te poti astepta de acum incolo sa iti vina menstruatia

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

La un moment dat, tot o sa vina. Degeaba iti doresti acum, peste ceva timp o sa urasti chestia asta.
Unora le vine si mai tarziu, si mai devreme. O sa ai si tu dar la momentul potrivit.

| Maxim96 a răspuns:

Vine menstruatia de aia.

| LoveFactory a răspuns:

Mda...in curand o sa-ti vina menstruatia.