| BlueBird a întrebat:

Intrebare pentru baieti : Ce fete va plac : par lung sau scrut? Si par blond cu ochi albastri... sau alte combinatii happy?

9 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Bruneta cu ochii albastri, roscata cu ochii verzi si daca se poate si pistruiata si multe multe altele, imi plac toate. big grin

| RyanGeorge a răspuns:

Imi plac fetele serioase, nu conteaza ca'i blonda/roscata/albastra laughing sau daca are parul lung/scurt.
Intradevar, imi plac blondele cu ochii albastrii dar deh majoritatea care le-am intalnit au fost/erau/si sunt .puncte-puncte.nu vreau sa le jignesc.

| Castiel a răspuns:

Pai sa fie serioasahappy sa stie ce vreatongue sa nu se uite doar la fizic adica din start vreau una mai sentimentalistatongue sa nu insele, parul lung (mare slabiciune pentru par lungXD) ochii nu conteaza.si cam atat de baza.

| Narcis2007 a răspuns:

Categoric par lung iar restul nu conteaza...

| Smeck15 a răspuns:

Ce prefer eu : Par lung, saten daca se poate., orchi capruii. si sa aive breton mare love strucklove strucklove struck big grin

| xCapsunica a răspuns:

Tre` sa-mi mai las parul` sa creasca in cazul asta!laughing

| ItsMyTime a răspuns:

Par lung drept blond oki albastri sa fie buna frumoasa uneori rautacioasa serioasa dar uneori sensibula jucausa si feroce cand vine vorba de sex

| SlenderMan299 a răspuns:

Mie imi plac fetele cu par lung, culoarea neagra iar ochii caprui sau negrii

| Sasha9 a răspuns:

Pai poate sa aiba parul scurt dar nu scurt de tot si sa nu fie roscata ochii toti sunt frumoshi si sa fie sincere sa nu insele si sa poti sa ai ce sa discuti cu ele in rest totu vine de la sinetongue