| anonim_4396 a întrebat:

O sa las aici o intrebare pentru băieti happy
Cum arata pentru voi fata ideala?

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sau dus sperantele alea, pentru mine exista casa si masina ideala, restul sa isi bata capul intre ei cu scandal si dezamagiri, ce e fain nu tine o vesnicie - dar ca femeie nu stiu daca apuc una ca asta https://www.youtube.com/watch?v=G4VmJcZR0Yg intre min 0:21 - 0:40 o gasesti, hibrid ca ea, fata personalizabila as fi fericit cu asa ceva

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

E un om normal, nu aspectul o face ideala. Nu in cazul meu.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ce coincidenta ca acum o ora a mai intrebat cineva asta:
https://www.tpu.ro/......-culoarea/

| Celcestietot a răspuns (pentru DoarBogdan):

Coincidență de conturi multiple... cine să mai umble pe aici laughing

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Acum am vazut intrebarea acelui user. Nu, nu e vorba de conturi multiple, pur si simplu e coincidenta

| Catrice a răspuns (pentru DoarBogdan):

Era si săptămâna trecuta întrebarea asta laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru Catrice):

Lumea e in cautare de fete ideale aparent. Poate e ceva concurs si nu stiu eu thinking

| Catrice a răspuns (pentru DoarBogdan):

Daca e concurs, vreau sa plec cu premiul cel mare :d

| DoarBogdan a răspuns (pentru Catrice):

laughing)))))))))

Ai picat din start din cauza yaoi.

| Catrice a răspuns (pentru DoarBogdan):

Nah am găsit eu muiere căreia ii place yaoiwinking

| DoarBogdan a răspuns (pentru Catrice):

Gayă.

| Catrice a răspuns (pentru DoarBogdan):

Nah.

| Celcestietot a răspuns:

În primul rând, să nu fie o târfă care se dă sfântă, la fel cum am dat de curând de cineva. În al doilea, să mă atragă pe mine, indiferent de cum ar arăta.

| Dismally a răspuns:

Pentru mine ar trebui sa fie inteligenta si amuzanta, restul conteaza mai putin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Amuzanta, sincera, si modesta
o astept pe lumea cealalta ca in cea de acum sigur nu o voi gasi, sau intalni.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cauta si o sa gasesti