| bebezzle a întrebat:

Cum ar arata fata ideala pentru baieti?,...

5 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

mai pe scurt.
mai pe lung: un chip frumos,plete lungi,bine ingrijite,un zambet larg si matural,ochi frumosi,epilata,cu picioare lungi si drepte,cu dinti albi si drepti, si cam atat, in generel.mai sunt si care pentru ei fata ideala este blonda, are o anumita culoare la oci, dar nu intru in detalii

| INeverStopLoving a răspuns:

Eu zic ca fata ideala pentru un baiat este asa cum si-o imagineaza fiecare. Si sincer, ca sa gasesti persoana potrivita nu-ti trebuie un tipar anume. Mi se pare o mare tampenia chestia asta.Incearca sa cunosti cat mai mult fete dragute si vezi daca-ti place comportamentul ei, asta conteaza cel mai mult, nu infatisarea. Ca sincer, ce preferi mai mult: sa fie traznet de frumoasa si cand deschide gura te face pe tine si pe ea de ras sau preferi sa fie draguta la aspect si cand deschide gura, toti sa te intrebe de unde ai gasit-o asa de desteapta si frumoasa? tongue

| Lolita1130 a răspuns:

Depinde de baiat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am un tipar anume, dar fata ideala trebuie sa fie de treaba in primul rand.in ziua de azi prea multe arata bine si se comporta f nasol. apoi,as vrea sa nu fie grasa(sa se vada), si de preferat sa aiba ceva in cap, ca sa am ce vorbi cu ea.