| IQOnly a întrebat:

Intrebare...pentru baieti! Cum v-ar placea sa fie fetele?
1.cu muschi
2.binefacute
3.slabe
4.nu conteaza doar sa aiba sanii mari

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Vreau o fata nu un baiat. Mi-ar place ca fata sa fie mica de inaltime ( maxim 1, 75 ) si nu imi plac sanii exagerati. Prefer o fata mai slaba decat uneia foarte grase insa apreciez si o fata plinuta, ca si eu sunt un pic mai plinut.

| CevaNormal a răspuns:

Pai aici cred ca ar fi trebuit sa incluzi si compartimentul 4: creaza-ti un stereotip. big grin

| clauss a răspuns:

Sa fie inteligenta, simpatica, potrivita de inaltime, sa aiba simtul umorului, educata, sa stie sa se imbrace

| selef a răspuns:

In primul rand 4 si apoi 2.

| mada. a răspuns:

Ce pretentiosilaughing

| hahahahah.asa.e.cum.spun.eu a răspuns:

Luchass
batting eyelashes
cred ca n`ay auzyt de minerolling on the floor!
glumeam
:@}- :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu mușchi? Tu glumești? Vrei ca băiatu' să ia cafteală de la fată? Nasol!
Ca să continui cu un răspuns corect: 5. nu există fată cum vreau eu.

| andreea_9231 a răspuns:

Sunt fata. dar sper ca nu te deranjeaza raspunsulhappy
niciuna dintre variante.
* slabutsa (nu slabanoaga) si cu sanii mari