| anonim_4396 a întrebat:

Întrebare pentru băieţi şi fete : " Cum pot impresiona un băiat într-un mod subtil şi delicat, să vadă că nu sunt ca toate fetele? "

10 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

Sunt uimita ce raspunsuri ai putut sa primestithinking Pur si simplu fi tu nu incerca sa fi cine nu esti. Poarta`te natural, nu te machia cu 5 tone de fond de ten pe fata la care adaugi un ruj rosu/roz si un fard albastru sau negru in cel mai rau caz x_x(oricum nu cred ca faci asa). Imbraca`te normal ca o fata/femeie de 21 de ani ce esti, adica fara decolteuri adanci sau cu tocuri de 25 cm in picioare.baiatul daca te place bine, daca nu iar bine.ai vazut ca in ziua de azi baietii cauta genul de fete de care am zis mai sus, vor sa fie cat mai dotate si cat mai proaste ca sa le duca in pat.depinde peste ce fel de baiat dai. vorbeste`i frumos,nu-l lasa sa se apropie prea mult de tine daca incearca(adica sa te pipaie pe sani, fund, stii cum fac unii nesimtiti) si da`i de inteles prin vorbele tale ca esti o persoana decenta care vrea o relatie serioasa cu un baiat nu o aventura de cateva zile sau saptamani! Fi naturala si cat mai simpla.sincer intrebarea ta imi da de gandit.baietii(majoritatea) vad toate fetele la fel si au doar un singur gand.nu stiu ce sa mai zic, dar o sa imi amintesc de intrebarea asta daca o sa fiu in situatia ta.de asemenea mai trec pe aici sa vad ce raspunsuri mai primesti.bafta!

| Hombre a răspuns:

Fă in asa fel incat sa vada ca nu ai chiloti.

| Mary_5158 a răspuns:

Intr-un mod mai misterios, fi originalawinking

| Dumnezău a răspuns:

Ii faci o felatie ca-n povestile nemuritoare.

| zăGhost a răspuns:

Arată-i că-ţi merge mintea, dă-i de înţeles că aveţi multe în comun, fii o persoană pozitivă în general.

| Polaris a răspuns:

Bagă-i o drujbă în stomac.

| Marya6329 a răspuns:

Joaca-te cu el...da-te la el dar nu-l lasa sa te atinga, fa-l a te doreasca...succes

| andra_5121 a răspuns:

Ai cumva 3 tate? doar asa ai putea sa zici ca nu esti ca toate fetelebatting eyelashes)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai chiar ai fi ca toate fetele daca postezi asta. Eu am inteles mesajul si ca nu esti una din acele fete si ca doar vrei sa vezi ce personalitate au.
Ma asteptam la raspunsuri gen: "pai puneti un status dela misto sal impresionezy sau spune-i multe vb dulshi ca sa il lasi cu gura cazcata".

Raspunsul e simplu: daca nu esti ca toate fetele, poarta-te ca si cand ai fi speciala. Adica fii tu insuti, speciala.

| Urworstnightmare a răspuns:

Intreba-l citi cm are big grin jk.