| Liora a întrebat:

intrebare pentru Eii! laughing. Cum arata fata Ideala pentru tine?batting eyelashes

8 răspunsuri:
| sylar2007 a răspuns:

Chiar nu conteaza aspectul, poate sa fie slaba sau plinuta daca are o personalitate faina atunci nu o vezi superba.multe fete frumoase au 0 personalitate si habar nu au sa se comporte cu un baiat asa ca personalitatea da o frumusete si perfectiune trupului

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Nu stiu cum arata, dar stiu ca scrie mai corect ca tine (dpdv gramatical)

| Liora explică (pentru Comeandtellmesomething):

Daca te referi la `tine `. nu am gresit. am scris intentionat pentru ca asa scriu eu pe mess. laughing

| Comeandtellmesomething a răspuns (pentru Liora):

Si AiCi SuNtEm Pe MeSs? (prea multe mejuscule)

| FrozEenSoul a răspuns:

Salut, Satena, ochi caprui, un pic mai inalta ca mine big grin sa ma iubeasca si sa o iubesc, sa nu aiba fite (Eu am gasit fata idealawinking :X ) Bafta si succes

| radugolgolut a răspuns:

Fara tate,fara cur,fara par,fara dinti, sa vada doar cu un ochi, sa aiba 6 degete la o manasi mustata daca se poate. funda?

| dolcEE a răspuns:

Bruneta,ochi mari si caprui, cam 1, 73, draguta,nu neaparat foarte atragatoare la corp;

| adi227 a răspuns:

Nu prea imi pasa aspectul sa nu fie curva nici pitipuanca