| OnycssMary a întrebat:

Intrebare pentru fete:care credeti ca este marimea ideala a unei scule?
intrebare pentru baieti:dimensiunile perfecte ale sanilor?

9 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Scula, cumva dimensiunea unei surubelnite?

| Papusik a răspuns:

La baieti '' scula '' cum zici tu nu trebuie sa fie prea mare.
Vaginul fetelor nu este chiar asa mare.
Pana la 22 cm este vaginul fetelor.
Iar daca ai un vagin mai mic si ai relatii sexuale cu un barbat care are penisul mai mare de ex 20-25 cm nu o sa te simti prea bine, si asta poate produce si boli, infectii etc.

Asa sa raspund la intrebare :
Dimensiunea ''sculei ''(cum zici tu ) pana in 20 cm.

| ionika17 a răspuns:

Nu, conteaza dimensiunea! mi-e imi plac sa fie mai mici si mai rotunzihappy

| ema69 a răspuns:

IDEAL si PERFECT...au atatea intelesuri cati oameni exista, pentru ca fiecare e diferit de celelalt.

| angelmiki a răspuns:

Daca esti fata atunci cred ca vrei sa iti maresti sini, daca esti baiat invers atunci, dar totusi nu intereseaza pe nimeni cit de mari sunt sani si nici scula

| Ilinca a răspuns:

Eu cred ca importanta este TEHNICA, nu marimeawinking

| c76650531 a răspuns:

Tuturo baietilor le plac sini cit mai mari dar nici prea mari nu e bine terbuie sa fie marimele mijlocii ca sa nu-ti fiie incimod ca se uita toi latine si te vad numai in pat cred ca nu o sai fie comod la ori care fata.cum le ai de la natura asa sa le pastrezi ca foarte multe femei vor sa le pastreze dar este ceva care le impedica stiti voi ce...
sa ti mai scriu si ceva sondaje la ce la intrebare pentru fete.
vagina la fete este de la 6cm si 17 cm ca sa zicem adincime mai rar
se intilnesc pina la 22cm dar rar, majoritatea au intre 9 cm si 15 cm
dar la 2, 2, 5 cm de la orificiului vaginal se afla acel pungt G in parte osului pubian a cesta este cel mai excitant loc in vagin deci nu-i trebuie un penis enorm ca sa fiti sadisfacute de cit in cazul de boala daca i nimfomaca toti baieti for si tind sa aiba penisul mare
ca si fetele vor sini mare.dar se stie ca sexul cu scule mai mari pot aduce boli foarte grave.asa ca aici conteaza sa experimentati cu persoana iubita.cit dupa statistici marimile la barbati is intre 11 si 16 cm exceptii fac de la 25 cm in sus dar tot odata 35% din barbatii de pe glob marimea penisului in erectie nu depaseste 5, 5 cm sper sa trageti concluzii

| Khanikua a răspuns:

Pei depinde de varsta... daca ai intr16-17 ani ar fi sa abia macar peste 15 cm nu?laughing si pentru sani thinking depinde de fata kati ani are eu am 13 ani si am sani destul de mari la varsta mea

| 69isthebest a răspuns (pentru Khanikua):

Scula de 18 cm la 16 ani e ok?