| DenqOO a întrebat:

Întrebare pentru fete. Ce va atrage cel mai mult la un băiat?
Ce va face să vă doriți să fiți împreună cu el?

12 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Acel bărbat în integralitatea lui, atât ca aspect fizic, cât și ca personalitate. Modul unic în care acesta se redă pe sine și se individualizează față de ceilalți.

| Eireann a răspuns:

Imi plac barbatii care au o pasiune, un hobby si imi plac barbatii interesti de probleme sociale si care chiar fac ceva in legatura cu ele. Sa aiba compasiune pentru oameni si animale, sa nu se puna pe el pe primul loc mereu. Sa stie sa faca cafea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le plac sa fie mințite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aroganta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt fata dar gandesc ca una.
Banii si frumusetea, nu aia sufleteasca, cu aia te mint ele.

| Nume6 a răspuns:

Daca are mare cârnaţu sa-mi ajungă

| mdc98 a răspuns:

Maturitatea si vibe-ul.

| Crisk a răspuns:

Felul cum arată și sufletul (felul cum se comporta cu mine dar și cu cei din jur ).

| ImAVillain a răspuns:

O.o skinny boyhappy, arian, par lung, dominant si carismatic. Asa...pentru inceput.

| Opșașa a răspuns:

Vibe ul

| Virginul a răspuns:

Ele vor ciocanul mare.

| DenqOO explică (pentru Virginul):

Dar trebuie sa le atragi cu altceva ca sa vada ciocanul