| Upz0r3 a întrebat:

Va atrage mult banii la un baiat? (intrebare pentru fete) ...adica va doriti ca respectivul sa cheltuie bani cu voi?

3 răspunsuri:
| MihaelaMiikii a răspuns:

Nu happy mie imi place ca un baiat sa ''isi cheltuiasca'' atentia cu mine happy daca imi cumpara o inghetata, un suc sau o floare asa, odata la 1 luna laughing Deci nu :*

| StylesGeorgiii a răspuns:

Păi să fiee frumos, să mă iubească cu adevărat.
Cu banii. Mnea. E okay să vină cu mine să-i cheltuie
Is so sweet

| TheBlackSwan a răspuns:

Pff...Oricarei fete i-ar place sa primeasca din cand in cand cate un cadou frumos.Chiar daca unele nu recunosc, nu cred ca ar refuza daca li s-ar oferiiwinking.Mie mi-ar place cand as iesi cu un baiat sa plateasca odata eu, odata el sau ceva de genu. dar nu sa ma poata cumpara cu banii.